Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Cedar Point – 1 źródło światła
Mała latarnia naścienna Cedar Point – 1 źródło światła
476 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,64 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cedar Point |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 23 x 20 x 31 cm |
| Waga netto | 1,34 |
| Waga brutto | 1,64 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 248 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-CEDAR-POINT-S-BK
Opis
Cedar Point to kolekcja czarujących latarni zewnętrznych w rustykalnym stylu. Wykończenie w czarnym kolorze doskonale komponuje się z szybkami ze szkła gęsto usianego drobnymi bąbelkami powietrza.
