Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca BOW P04190BR
Lampa wisząca BOW P04190BR
1995 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 71cm |
| Średnica | 53 cm |
| Minimalna długość zwisu | 90 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 184 cm |
| Kolor | mosiądz |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
SKU:
P04190BR
