Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna LED Chasm
Duża latarnia naścienna LED Chasm
1110 zł
Duża latarnia naścienna LED
| Waga | 2,47 kg |
|---|---|
| Barwa światła | |
| Rodzina | Chasm |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 23 x 18 x 59 cm |
| Waga netto | 2,01 |
| Waga brutto | 2,47 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 520 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Matowa czerń |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 9,5 W Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-CHASM-L-BKW
Opis
Nowoczesne lampy naścienne Chasm to idealny wybór dla osób, które chcą w ciekawy sposób podświetlić fasady swoich domów. Geometryczne oprawy są wykończone w odcieniu matowej czerni i malowanego drewna, posiadają wbudowane źródła światła LED i klasę wodoszczelności IP44.
