Lampa L'Hotel Riviera Maison
HOME & LIVING

Marina Maison

Marka MARINA MAISON Home & Living powstała, by udostępnić wszystkim entuzjastom pięknych wnętrz meble i dodatki w stylu Hamptons, Modern Classic i New York Vintage.

W pracowni Marina Maison tworzymy autorskie meble szyte na miarę potrzeb każdego Klienta. Meble są dostosowywane do konkretnego domu pod względem formy, wymiaru i wybarwienia. Wykonujemy je ze szlachetnych materiałów z dbałością o każdy szczegół. Z ogromną chęcią pomagamy naszym klientom w doborze mebli i dodatków, tak aby stworzyć dom idealny dla jego właścicieli. Tworzymy również projekty mebli, które dopiero po akceptacji inwestorów trafiają do realizacji. Do dyspozycji mamy ogromną kolekcję tkanin i detali ozdobnych, co daje nam ogromne pole do działania.

Kolekcja mebli uzupełniona jest pięknymi poduszkami i dodatkami dekoracyjnymi, które są nieodzownym elementem każdego stylowego wnętrza, nadając mu indywidualnego charakteru.

Chcąc rozwijać markę Marina Maison dążymy do proponowania Państwu coraz większej ilości pięknych, a przede wszystkim niepowtarzalnych mebli i dodatków marek z całego świata. Każdego roku odwiedzany liczne targi branżowe głównie w USA i we Francji, by wyszukiwać wyjątkowe przedmioty, które będą dla Państwa dostępne w sklepie Marina Maison Home & Living.

Oprócz autorskich kolekcji, proponujemy Państwu pełny asortyment poniższych marek:

https://www.eichholtz.com/

https://rivieramaison.com/

https://www.lenebjerre.com/

https://www.richmondinteriors.nl/