Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Lampa stołowa BOW T02114BR
Lampa stołowa BOW T02114BR
1895 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 63,5 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Kolor | mosiądz |
| Materiał | metal, tkanina, marmur |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
Na stanie
SKU:
T02114BR
