Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet BOW W01169BK
Kinkiet BOW W01169BK
615 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,80 × 14,50 × 31,50 cm |
| Wysokość | 31,5cm |
| Długość | 18cm |
| Szerokość | 14cm |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 40w |
SKU:
W01169BK
