Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca BOW P01138BR
Lampa wisząca BOW P01138BR
685 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 25 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Minimalna długość zwisu | 28 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 163 cm |
| Kolor | mosiądz |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 40w |
SKU:
P01138BR
