Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Duża latarnia naścienna Walker – 2 źródła światła
Duża latarnia naścienna Walker – 2 źródła światła
1893 zł
Duża latarnia naścienna – 2 źródła światła
| Waga | 4,17 kg |
|---|---|
| Rodzina | Walker |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 55 x 31 x 46 cm |
| Waga netto | 3,75 |
| Waga brutto | 4,17 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 381 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Brązowe / Stary mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-WALKER2-L
Opis
Kinkiety zewnętrzne z kolekcji Walker są hołdem dla amerykańskiego wzornictwa, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalnym elementem oświetleniowym, ale także designerskim akcentem. Ta oprawa jest dostępna w trzech rozmiarach — małym, średnim oraz dużym, co pozwala na dopasowanie do różnych przestrzeni i stylów architektonicznych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są solidną 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich trwałości i niezawodności. Ponadto, każda oprawa posiada stopień ochronności IP44, co gwarantuje skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
