Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Stołowe / Biurkowe » Lampa stołowa ATHENS T01444WH CR
Lampa stołowa ATHENS T01444WH CR
399 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 60 cm |
| Długość | 37cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Kolor | chrom |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
Na stanie
SKU:
T01444WH CR
