Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Prospect Park – 5 źródeł światła
Żyrandol Prospect Park – 5 źródeł światła
3295 zł
| Waga | 7,9 kg |
|---|---|
| Wysokość | 52,1 cm |
| Średnica | 64 cm |
| Wykończenie | Satynowy nikiel/ Chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 61,6 x 61,6 x 28,6 cm |
| Minimalna długość zwisu | 756 |
| Maksymalna długość zwisu | 2089 |
Na stanie
SKU:
FE-PROSPECT-PARK5
Opis
Kolekcja Prospect Park ma tradycyjną formę o nieco bardziej nowoczesnym charakterze, co sprawia, że jest to stylowy dodatek do elegancko urządzonego wnętrza. Podstawa o prostej strukturze i chromowane elementy dekoracyjne podkreślają elegancką sylwetkę, a każdy z cylindrycznych kloszy z wytrawianego szkła opalowego jest opatrzony zarówno na górze, jak i na dole metalową opaską wizualnie akcentującą ten produkt i nadającą bardzo efektywnego wyglądu.
