Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca ABU DHABI P05896AU
Lampa wisząca ABU DHABI P05896AU
995 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 45 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Minimalna długość zwisu | 57 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 152 cm |
| Kolor | złoty |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | czarny |
SKU:
P05896AU
