Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Półplafon Prospect Park – 2 źródła światła
Półplafon Prospect Park – 2 źródła światła
1295 zł
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 15,2 cm |
| Średnica | 32,4 cm |
| Wykończenie | Satynowy nikiel/ Chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 100 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 43,2 x 43,2 x 24,1 cm |
| Minimalna długość zwisu | 241 |
| Maksymalna długość zwisu | 1308 |
Na stanie
SKU:
FE-PROSPECT-PARK-SF
Opis
Kolekcja Prospect Park ma tradycyjną formę o nieco bardziej nowoczesnym charakterze, co sprawia, że jest to stylowy dodatek do elegancko urządzonego wnętrza. Podstawa o prostej strukturze i chromowane elementy dekoracyjne podkreślają elegancką sylwetkę, a każdy z cylindrycznych kloszy z wytrawianego szkła opalowego jest opatrzony zarówno na górze, jak i na dole metalową opaską wizualnie akcentującą ten produkt i nadającą bardzo efektywnego wyglądu.
