Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon ABU DHABI C05442AU-WH
Plafon ABU DHABI C05442AU-WH
875 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50,00 × 50,00 × 37,00 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Średnica | 50 cm |
| Kolor | złoty |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
SKU:
C05442AU-WH
