Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia wisząca Cedar Point – 1 źródło światła
Średnia latarnia wisząca Cedar Point – 1 źródło światła
978 zł
Średnia latarnia wisząca – 1 źródło światła
| Waga | 3,19 kg |
|---|---|
| Rodzina | Cedar Point |
| Typ produktu | Latarnia wisząca |
| Wymiary opakowania | 26 x 26 x 40,5 cm |
| Waga netto | 2,68 |
| Waga brutto | 3,19 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 338 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-CEDAR-POINT8-M-BK
Opis
Cedar Point to kolekcja czarujących latarni zewnętrznych w rustykalnym stylu. Wykończenie w czarnym kolorze doskonale komponuje się z szybkami ze szkła gęsto usianego drobnymi bąbelkami powietrza.
