Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Freeport – 1 źródło światła – Teksturowana biel
Średnia latarnia naścienna Freeport – 1 źródło światła – Teksturowana biel
581 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,81 kg |
|---|---|
| Rodzina | Freeport |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 28 x 25 x 37 cm |
| Waga netto | 1,34 |
| Waga brutto | 1,81 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 301 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Teksturowana biel |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-FREEPORT2-M-TWH
Opis
Kolekcja latarni zewnętrznych Freeport prezentuje sobą klasyczny, ponadczasowy design w stylu Nowej Anglii. Te wykonane z odpornego na nawet najcięższe warunki pogodowe kompozytu oprawy dostępne są w wykończeniu w odcieniu teksturowanej czerni lub bieli i posiadają klasę wodoszczelności IP44.
