Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Camillo – 1 źródło światła – Naturalny mosiądz
Średnia latarnia naścienna Camillo – 1 źródło światła – Naturalny mosiądz
872 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Rodzina | Camillo |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 25,5 x 21,5 x 51,5 cm |
| Waga netto | 2,5 |
| Waga brutto | 2,8 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 375 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Naturalny mosiądz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-CAMILLO-M-PNBR
Opis
Podkreśl elegancję swojego domu dzięki kinkietowi Camillo, który nie tylko oświetli zewnętrzną przestrzeń, ale także ją ozdobi. Dzięki pionowym elementom i przezroczystemu szkłu, kinkiet dodaje głębi i charakteru. Model ten z pewnością stworzy wyrafinowaną aranżację.
