Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Beacon Square – 1 źródło światła – Biała
Średnia latarnia naścienna Beacon Square – 1 źródło światła – Biała
793 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,05 kg |
|---|---|
| Rodzina | Beacon Square |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 28,5 x 26 x 42,5 cm |
| Waga netto | 2,75 |
| Waga brutto | 3,05 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 359 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Białe |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-BEACON-SQUARE-M-WHT
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Beacon Square to hołd dla klasycznej architektury rzemieślniczej. Wyjątkowe lampy zostały wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu, gwarantując niezawodność w każdych warunkach pogodowych. Dostępne są w dwóch stylowych wariantach wykończenia — eleganckim białym oraz klimatycznym starego brązu. Każdy produkt z tej serii jest objęty imponującą 5-letnią gwarancją antykorozyjną i posiada wysoki stopień ochronności IP44.
