Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon Hounslow – 1 źródło światła
Plafon Hounslow – 1 źródło światła
725 zł
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wysokość | 22,5 cm |
| Średnica | 23 cm |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 30 x 30 x 27 cm |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | Ø128 |
Na stanie
SKU:
FE-HOUNSLOW-F-PN
Opis
Lampy sufitowe z kolekcji Hounslow czerpią inspirację ze stylu industrialnego.
Klosze dostępne są w dwóch wersjach — ze szkła przezroczystego oraz ze szkła rtęciowego.
Lampy Hounslow dostępne są w trzech wykończeniach — szczotkowanej stali, olejowanym brązie i polerowanym niklu.
