Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon ABU DHABI C03480AU-BK
Plafon ABU DHABI C03480AU-BK
695 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40,00 × 40,00 × 37,00 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Kolor | złoty |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | czarny |
SKU:
C03480AU-BK
