Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mały słupek ogrodowy Beta
Mały słupek ogrodowy Beta
256 zł
Mały słupek ogrodowy
| Waga | 1,35 kg |
|---|---|
| Rodzina | Beta |
| Typ produktu | Lampa punktowa |
| Wymiary opakowania | 5,5 x 13 x 46,5 cm |
| Waga netto | 1 |
| Waga brutto | 1,35 |
| Marka | Garden Zone |
| Wysokość oprawy | 450 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Matowe srebro |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 0,1 W |
| Ilość źródeł światła | |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP65 |
SKU:
GZ-BETA17
Opis
Kolekcja Beta to seria produktów oświetleniowych, które zostały wykonane z odlewanego aluminium. Produkty z tej kolekcji cechują się różnorodnym stylem, który pasuje do różnych elementów otoczenia zewnętrznego, takich jak ściany zewnętrzne, grządki kwiatowe, ścieżki, tarasy, ogrodzenia czy drzewa. Dzięki różnym kształtom i designowi, produkty z kolekcji Beta umożliwiają stworzenie spójnego i estetycznego oświetlenia w różnych obszarach ogrodu czy przestrzeni zewnętrznej.
