Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Ravine – 1 źródło światła
Średnia latarnia naścienna Ravine – 1 źródło światła
862 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3,55 kg |
|---|---|
| Rodzina | Ravine |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 27 x 27 x 49 cm |
| Waga netto | 3,2 |
| Waga brutto | 3,55 |
| Marka | Quoizel |
| Wysokość oprawy | 412 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Zachodni Brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QZ-RAVINE2-M
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Ravine łączy wyrafinowany styl z minimalistyczną formą. Wykończenie w kolorze zachodniego brązu idealnie współgra z przeźroczystymi, szklanymi panelami. Oprawy z tej serii świetnie sprawdzą się w nowoczesnych projektach oświetlenia zewnętrznego. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochrony IP44, co czyni je odpowiednimi do użytku na zewnątrz, zapewniając ochronę przed warunkami atmosferycznymi. To eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które nadaje się do różnych przestrzeni zewnętrznych, dodając im stylu i funkcjonalności.
