Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Średnia latarnia naścienna Bridge Point – 1 źródło światła – Postarzany cynk
Średnia latarnia naścienna Bridge Point – 1 źródło światła – Postarzany cynk
1322 zł
Średnia latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 1,52 kg |
|---|---|
| Rodzina | Bridge Point |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 32,5 x 29,5 x 56 cm |
| Waga netto | 1,3 |
| Waga brutto | 1,52 |
| Marka | Kichler |
| Wysokość oprawy | 405 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Postarzany cynk |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
KL-BRIDGEPOINT-M
Opis
Kolekcja lamp zewnętrznych Bridge Point czerpie inspirację z opraw, które kiedyś oświetlały dworce kolejowe. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 3-letnią gwarancją antykorozyjną. Wszystkie oprawy posiadają stopień ochronności IP44.
