Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Mały plafon Siena w polerowanym niklu z białym szkłem
Mały plafon Siena w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z białym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
Duży plafon Siena w brązie z białym szkłem
2670 zł Pierwotna cena wynosiła: 2670 zł.2137 złAktualna cena wynosi: 2137 zł.
Mały plafon Siena w polerowanym niklu z białym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
| Waga | 4,99 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 11.4cm |
| Szerokość | 30.5cm |
| Gniazdo | 2 – E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
SS 4015PN-WG-EU
