Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Mała obrazówka Chawton – 1 źródło światła – Polerowany nikiel
Mała obrazówka Chawton – 1 źródło światła – Polerowany nikiel
799 zł
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 11.9 |
| Szerokość (cm) | 18.2 |
| Głębokość (cm) | 18.6 |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 14,5 x 32,5 x 26,5 cm |
| Wysokość płytki montażowej | 168 |
| Szerokość płytki montażowej | 60 |
| Głębokość płytki montażowej | 20 |
Na stanie
SKU:
CHAWTON-PLS-PN
Opis
Kolekcja galeryjek Chawton to produkt o uniwersalnym, geometrycznym designie, dzięki któremu świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Dzięki regulacji oprawy wydobędziesz z Twoich zdjęć i dzieł sztuki to, co najlepsze. Seria ta dostępna jest w trzech rozmiarach oraz w szerokiej gamie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wykończeń.
