Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet ABU DHABI W01844BR
Kinkiet ABU DHABI W01844BR
345 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,50 × 14,00 × 26,50 cm |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Długość | 21,5cm |
| Kolor | mosiądz |
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
SKU:
W01844BR
