Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Reef – 1 źródło światła – Szara
Latarnia naścienna Reef – 1 źródło światła – Szara
634 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Rodzina | Reef |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 23 x 26 x 46 cm |
| Waga netto | 2,7 |
| Waga brutto | 3 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 273 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Szare |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-REEF-SM-HE
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji Reef zainspirowane zostały stylem nadmorskim, co nadaje im niepowtarzalny charakter. Dostępne są w dwóch wariantach wykończenia: wiktoriański brąz i szare, pozwalając dostosować je do różnorodnych estetyk przestrzeni zewnętrznych. Wszystkie produkty z tej serii objęte są solidną 3-letnią gwarancją antykorozyjną, co świadczy o ich trwałości i niezawodności.
