Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Kinkiet Balmoral – 3 źródła światła
Kinkiet Balmoral – 3 źródła światła
2459 zł
Kinkiet – 3 źródła światła
| Waga | 7,4 kg |
|---|---|
| Rodzina | Balmoral |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 33 x 33 x 90 cm |
| Waga netto | 6,66 |
| Waga brutto | 7,4 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 615 mm |
| Szerokość | |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stary brąz |
| Materiał | |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
BALMORAL
Opis
Lampy zewnętrzne Elstead Lighting to hołd dla angielskiego wzornictwa z XVII wieku, łączący w sobie tradycję i elegancję. Niezależnie od tego, czy ozdabiają fasady miejskich domów, czy też podkreślają urok wiejskich posiadłości, te oprawy doskonale wpisują się w różnorodne otoczenie. Dostępne w różnych wariantach wykończenia, lampy Elstead Lighting zachwycają nie tylko stylistyką, ale także funkcjonalnością, gwarantując trwałość i wyjątkowy design.
