Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna LED Selma
Latarnia naścienna LED Selma
978 zł
Latarnia naścienna LED
| Waga | 2,4 kg |
|---|---|
| Rodzina | Selma |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 76,2 x 18,2 x 18,5 cm |
| Waga netto | 1,5 |
| Waga brutto | 2,4 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 208 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 16 W Wbudowany LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP66 |
SKU:
SELMA
Opis
Nowoczesna lampa zewnętrzna Selma została zaprojektowana z myślą o podświetleniu konkretnych elementów fasady budynku. Wykonana z odlewanego aluminium i stali nierdzewnej oprawa posiada ruchomą głowicę, wbudowane źródło światła LED o mocy 16 W i klasę wodoszczelności IP66.
