Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia cokołowa Winchester – 1 źródło światła
Latarnia cokołowa Winchester – 1 źródło światła
507 zł
Latarnia cokołowa – 1 źródło światła
| Waga | 2,08 kg |
|---|---|
| Rodzina | Winchester |
| Typ produktu | Latarnia cokołowa |
| Wymiary opakowania | 19 x 19 x 32 cm |
| Waga netto | 1,87 |
| Waga brutto | 2,08 |
| Marka | Elstead Lighting |
| Wysokość oprawy | 410 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
BL25-BLACK
Opis
Lampy zewnętrzne z kolekcji Winchester czerpią inspirację z latarni używanych w poprzednich stuleciach. Całość wykonana jest z ciśnieniowo odlewanego aluminium. Wszystkie produkty z tej serii objęte są 5-letnią gwarancją antykorozyjną. Modele z tej kolekcji posiadają stopień ochrony IP43 lub IP44.
