Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca PARIS P01789BK
Lampa wisząca PARIS P01789BK
289 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 25 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Gwint | e27 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Ilość źródeł światła | 1 |
SKU:
P01789BK
