Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca Nico M – 1 źródło światła
Lampa wisząca Nico M – 1 źródło światła
750 zł
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wysokość | 60,3 cm |
| Średnica | 35,3 cm |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Wymiary opakowania | 33,5 x 33,5 x 67 cm |
| Minimalna długość zwisu | 698 |
| Maksymalna długość zwisu | 2264 |
Na stanie
SKU:
FE-NICO-P-M-CH
Opis
Kształtem przypominające klatki lampy wiszące Nico fascynują swoją geometrią. Linie proste płynnie przechodzą w krzywe i spotykają się w idealnym punkcie za sprawą najlepszych technik ręcznego spawania. Dla uzyskania industrialnego wyglądu lampy zaleca się użycie ozdobnych żarówek Edisona.
