Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca LONDON P08038BK
Lampa wisząca LONDON P08038BK
2395 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 41 cm |
| Długość | 82 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Minimalna długość zwisu | 61 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 151 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | czarny |
SKU:
P08038BK
