Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet LONDON W01014BK
Kinkiet LONDON W01014BK
295 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 11,70 × 24,00 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Długość | 16 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Kolor | chrom |
| Materiał | metal, kryształ |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | czarny |
SKU:
W01014BK
