Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa sufitowa/ścienna Provence – 1 źródło światła – Stary mosiądz
Lampa sufitowa/ścienna Provence – 1 źródło światła – Stary mosiądz
1549 zł
| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Wysokość | 17,5cm |
| Średnica | 30cm |
| Wykończenie | Stary mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 82 x 51 x 24 cm |
| Średnica/ szerokość i długość panelu sufitowego | 148 |
| Minimalna długość zwisu | 535 |
| Maksymalna długość zwisu | 1235 |
Na stanie
SKU:
PV-GWP-AB
Opis
Kolekcja Provence wzorowana jest na lampach, które oświetlały francuskie kawiarnie i lokale gastronomiczne w połowie XX wieku. Oprawy z tej serii równie dobrze co do kuchni czy jadalni nadają się także do salonu lub gabinetu. Idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w stylu nowoczesnym. Dostępne są cztery warianty wykończenia — stary mosiądz, polerowana miedź, stary brąz oraz polerowany nikiel.
