Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Provence – 1 źródło światła – Stary mosiądz
Kinkiet Provence – 1 źródło światła – Stary mosiądz
790 zł
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 27.5 |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Głębokość (cm) | 34 |
| Wykończenie | Stary mosiądz |
| Klasa energetyczna | A++ – E |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal miękka |
| Wymiary opakowania | 36 x 36 x 26 cm |
| Wysokość płytki montażowej | 121.5 |
| Szerokość płytki montażowej | 121.5 |
| Głębokość płytki montażowej | 24.8 |
Na stanie
SKU:
PV1-AB
Opis
Kolekcja Provence wzorowana jest na lampach, które oświetlały francuskie kawiarnie i lokale gastronomiczne w połowie XX wieku. Oprawy z tej serii równie dobrze co do kuchni czy jadalni nadają się także do salonu lub gabinetu. Idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu retro, jak i w stylu nowoczesnym. Dostępne są cztery warianty wykończenia — stary mosiądz, polerowana miedź, stary brąz oraz polerowany nikiel.
