Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Duży kinkiet Mona – 2 źródła światła – Klasyczny pewter
Duży kinkiet Mona – 2 źródła światła – Klasyczny pewter
1245 zł
| Waga | 2,2 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 76.2 |
| Szerokość (cm) | 20.4 |
| Głębokość (cm) | 11.7 |
| Wykończenie | Klasyczny pewter |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 640 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 44,5 x 27 x 21,5 cm |
| Klasa IP | IP44 |
| Wysokość płytki montażowej | 158.75 |
| Szerokość płytki montażowej | 158.75 |
Na stanie
SKU:
KL-MONA-L-CLP
Opis
Elegancki kinkiety Mona utrzymane są w retro stylu połowy ubiegłego wieku. Dekoracyjne górne i dolne ramiona mogą być wykręcone w celu uzyskania prostszego, minimalistycznego wyglądu. Dzięki klasie ochronności IP44 oprawa ta sprawdzi się świetnie również w łazienkach. Seria ta dostępna jest w dwóch rozmiarach i czterech wariantach wykończenia — klasyczny pewter, naturalny mosiądz, polerowany mosiądz i polerowany chrom.
