Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet pojedynczy Vendome w polerowanym niklu z lnianym kloszem
Kinkiet pojedynczy Vendome w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z lnianym kloszem
1379 zł Pierwotna cena wynosiła: 1379 zł.1103 złAktualna cena wynosi: 1103 zł.
Kinkiet podwójny Vendome w brązie z lnianymi kloszami
1979 zł Pierwotna cena wynosiła: 1979 zł.1583 złAktualna cena wynosi: 1583 zł.
Kinkiet pojedynczy Vendome w polerowanym niklu z lnianym kloszem
1379 zł Pierwotna cena wynosiła: 1379 zł.1103 złAktualna cena wynosi: 1103 zł.
| Waga | 1,81 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 36.2cm |
| Szerokość | 14cm |
| Głębokość | 21.6cm |
| Gniazdo | E27 Bezkluczykowy |
| Kształt żarówki | A |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 2007PN-L-EU
