Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Eliot – 1 żródło światła – Polerowany chrom
Kinkiet Eliot – 1 żródło światła – Polerowany chrom
1229 zł
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 × 90 × 280 cm |
| Wysokość (cm) | 28 |
| Szerokość (cm) | 9 |
| Głębokość (cm) | 13 |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 320 Lm |
| Oprawka | G9 |
| Maksymalna moc | 3.5 W |
| Materiał wykonania | Lity mosiądz, Szkło |
| Wymiary opakowania | 41 x 29 x 23,5 cm |
| Klasa IP | IP44 |
| Wysokość płytki montażowej | 100 |
| Szerokość płytki montażowej | 100 |
| Głębokość płytki montażowej | 30 |
Na stanie
SKU:
BATH-ELIOT1-PC
Opis
Klasycznie zaprojektowane lampy łazienkowe, produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, będą służyć przez wiele lat dzięki wysokiej jakości materiałom zastosowanym w czasie ich produkcji. Dostępne są w trzech wariantach wykończenia — polerowany chrom, polerowany nikiel i polerowany mosiądz oraz różnych rodzajach szkła, co pozwala na dowolne kombinacje. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
