Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Visual Comfort » Kinkiet Camille w polerowanym niklu z lnianym kloszem
Kinkiet Camille w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z lnianym kloszem
2209 zł Pierwotna cena wynosiła: 2209 zł.1768 złAktualna cena wynosi: 1768 zł.
Mały kinkiet Adele w ręcznie patynowanym mosiądzu antycznym z przezroczystym akrylem
6914 zł Pierwotna cena wynosiła: 6914 zł.5531 złAktualna cena wynosi: 5531 zł.
Kinkiet Camille w polerowanym niklu z lnianym kloszem
2209 zł Pierwotna cena wynosiła: 2209 zł.1768 złAktualna cena wynosi: 1768 zł.
| Waga | 1,36 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Styl | Tradycyjny |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 48.3cm |
| Szerokość | 14cm |
| Głębokość | 15.2cm |
| Gniazdo | E14 Świecznikowy |
| Kształt żarówki | B |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
SK 2016PN-L-EU
