Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Kinkiety » Kinkiet Barbour – 1 źródło światła – Zachodni brąz
Kinkiet Barbour – 1 źródło światła – Zachodni brąz
1045 zł
| Waga | 2,3 kg |
|---|---|
| Wysokość (cm) | 67.6 |
| Szerokość (cm) | 20.3 |
| Głębokość (cm) | 23.0 |
| Wykończenie | Zachodni brąz |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Materiał wykonania | Stal, Tkanina |
| Wymiary opakowania | 46,5 x 33,5 x 26 cm |
Na stanie
SKU:
QZ-BARBOUR1-HO
Opis
Barbour to kolekcja nowoczesnych lamp naściennych wykonanych ze stali. Oprawy te dostępne są w trzech wariantach wykończenia, a wyraziste białe abażury przyciągną uwagę w każdym wnętrzu.
