Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Żyrandol Kimrose – 6 źródeł światła – Polerowany nikiel
Żyrandol Kimrose – 6 źródeł światła – Polerowany nikiel
2772 zł
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wysokość | 52,6 cm |
| Średnica | 68,6 cm |
| Wykończenie | Polerowany nikiel |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E14 |
| Maksymalna moc | 40W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło żebrowane |
| Wymiary opakowania | 70,6 x 62,5 x 23,5 |
| Minimalna długość zwisu | 631 |
| Maksymalna długość zwisu | 1698 |
Na stanie
SKU:
QN-KIMROSE6-PN
Opis
Kolekcja lamp wewnętrznych Kimrose to mistrzostwo stylu Art Deco. Geometryczną formę lamp z tej serii podkreśla wykończenie w kolorze szczotkowanego, naturalnego mosiądzu lub polerowanego niklu. Klosze wykonane z przezroczystego, żebrowanego szkła nadają subtelny blask, który można zlikwidować, zdejmując klosze.
