Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy łazienkowe » Plafon Payne – 2 źródła światła
Plafon Payne – 2 źródła światła
1495 zł
| Waga | 3,3 kg |
|---|---|
| Wysokość | 14,3 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Klasa energetyczna | A++ – A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał wykonania | Stal |
| Klasa IP | IP44 |
Na stanie (może być zamówiony)
SKU:
FE-PAYNE-F-BATH
Opis
Kolekcja lamp łazienkowych Payne zainspirowana została angielską architekturą XV wieku, której nadano nowoczesną, elegancką formę. Metalowe pierścienie w wykończeniu w kolorze polerowanego chromu podkreślone są ozdobnymi okuciami i uzupełnione białym, opalowym szkłem.
