Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Plafony » Plafon Chance – 2 źródła światła – Polerowany chrom
Plafon Chance – 2 źródła światła – Polerowany chrom
731 zł
| Waga | 2,85 kg |
|---|---|
| Wysokość | 14cm |
| Średnica | 33cm |
| Wykończenie | Polerowany chrom |
| Napięcie | 220-240 V |
| Oprawka | E27 |
| Maksymalna moc | 60W |
| Materiał wykonania | Stal, Szkło |
| Wymiary opakowania | 39 x 39 x 22,5 |
Na stanie
SKU:
QZ-CHANCE-F-PC
Opis
Rama plafonu łazienkowego Chance złożona z okrągłych obręczy w kolorze polerowanego niklu współgra z kloszem ze szkła opalowego. Wszystkie lampy łazienkowe firmy Elstead posiadają stopień ochrony IP44, ale wciąż mogą być używane w innych pomieszczeniach mieszkalnych.
