Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Mała latarnia naścienna Atwater – 1 źródło światła – Czarna
Mała latarnia naścienna Atwater – 1 źródło światła – Czarna
1188 zł
Mała latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2,10 kg |
|---|---|
| Rodzina | Atwater |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 25 x 25 x 41 cm |
| Waga netto | 1,35 |
| Waga brutto | 2,10 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 355 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Czarne |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
QN-ATWATER-S-BK
Opis
Kolekcja kinkietów ogrodowych Atwater to nie tylko piękny i elegancki projekt, ale przede wszystkim wytrzymała oraz odporna na rdzę i korozję seria, która doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Oprawy te dostępne są w trzech rozmiarach. Wszystkie modele z kolekcji Atwater mają stopień ochronności IP44 i są objęte 5-letnią gwarancją antykorozyjną.
