Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia naścienna Casa – 1 źródło światła
Latarnia naścienna Casa – 1 źródło światła
941 zł
Latarnia naścienna – 1 źródło światła
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Rodzina | Casa |
| Typ produktu | Latarnia naścienna |
| Wymiary opakowania | 26,5 x 25,4 x 44 cm |
| Waga netto | 1,8 |
| Waga brutto | 2 |
| Marka | Hinkley |
| Wysokość oprawy | 330 mm |
| Kolor lamp zewnętrznych | Stara czerń |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Klasa IP | IP44 |
SKU:
HK-CASA-S
Opis
Lampy z kolekcji Casa to zjawiskowy przykład połączenia solidnej, wyrazistej formy z eleganckimi, ręcznie wykonanymi elementami dekoracyjnymi. Wykończenie w kolorze metalicznej, starej czerni idealnie podkreśla rustykalny charakter tych opraw. Na kolekcję Casa składają się dwa żyrandole i kinkiet zaprojektowane z myślą o wnętrzu salonów lub jadalni oraz trzy latarnie ogrodowe – dwie naścienne i jedna wisząca, wszystkie ze stopniem ochronności IP44.
