Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy zewnętrzne » Latarnia Darlana Extra Large 106,7H cm w postarzanym żelazie
Latarnia Darlana Extra Large 106,7H cm w postarzanym żelazie
7595 zł
| Waga | 12,2 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Postarzane żelazo |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 106,7 cm |
| Szerokość | 73,7 cm |
| Gniazdo | 6 – E14 Świecznikowy |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
CHC 2177AI-EU
Opis
Seria Darlana od Chapman & Myers wprowadza klasyczne proporcje w równowagę. Otwarta stalowa rama z lekko przesuniętymi narożnikami i charakterystycznym trójkątnym górnym detalem pętli łączy tradycyjne z minimalistycznym i dodaje wyrafinowania klasycznej formie latarni. Geometryczne kształty dodają nowoczesnej struktury nie przytłaczając bardziej casualowych wnętrz. Od pojedynczych latarni, po duże, piętrowe żyrandole, seria Darlana tworzy punkt centralny na zewnątrz, w wejściach, nad wyspami kuchennymi i w jadalni czy salonach. IP20 Klasa I
