Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca TROMSO P04094BR
Lampa wisząca TROMSO P04094BR
2295 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 52,5 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Minimalna długość zwisu | 60 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 115 cm |
| Kolor | mosiądz |
| Materiał | metal, akryl |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 40w |
SKU:
P04094BR
