Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca NEW YORK P04380WH
Lampa wisząca NEW YORK P04380WH
1595 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 67 cm |
| Średnica | 46 cm |
| Minimalna długość zwisu | 86 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 180 cm |
| Kolor | chrom |
| Materiał | metal, kryształ, tkanina |
| Gwint | e14 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Moc maksymalna | 40w |
| Kolor abażuru | biały |
SKU:
P04380WH
