Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca KYIV P05134CP
Lampa wisząca KYIV P05134CP
1895 zł
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wysokość | 38 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Minimalna długość zwisu | 46 cm |
| Maksymalna długość zwisu | 106 cm |
| Kolor | szampański |
| Materiał | metal, szkło, kryształ |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | e27 |
| Moc maksymalna | 60w |
SKU:
P05134CP
