Darmowa dostawa od 500 zł *nie dotyczy lamp i mebli
Marina Maison » Oświetlenie » Lampy Wiszące » Lampa wisząca cylindryczna Katie w brązie z białym szkłem
Lampa wisząca cylindryczna Katie w brązie z nasiennym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
Lampa wisząca kulista Katie w brązie z przezroczystym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
Lampa wisząca cylindryczna Katie w brązie z białym szkłem
2301 zł Pierwotna cena wynosiła: 2301 zł.1841 złAktualna cena wynosi: 1841 zł.
| Waga | 4,08 kg |
|---|---|
| Wykończenie | Brąz |
| Styl | Swobodny |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 40cm |
| Szerokość | 17.8cm |
| Gniazdo | E27 |
| Kształt żarówki | A |
| Uwagi | Produkt zawiera 91,44cm łańcucha |
| klasa ochrony IP | IP20 klasa I |
SKU:
TOB 5226BZ/G3-WG-EU
